DW-10-20-T-D-825
Samtec
Conn Board Stacker HDR 20 POS 20.96mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +