- RC2012J362CS
RC2012J362CS
Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 0805 3.6K Ohm 5% 1/8W 200ppm/C SMD T/R
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: RC2012J362CS
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Samsung Electro-Mechanics
Part No:RC2012J362CS
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533100065
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
5000
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
4,400
Can Ship immediately
Buy all 4,400 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000