TB003V-500-P16BE
Same Sky®’s
Terminal Block - 16 Poles - 5mm Pitch - 28 to 14 AWG - Phillips Screw Clamp - Blue
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +