SR1-12V-450-1C
Same Sky®’s
10.2 x 7.4 x 10 mm - 12 V - 1 A - SPDT (1 Form C) - Through Hole - Signal Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +