PS03-S1000MP-V4W
Same Sky®’s
19 mm - 10 V Excitation - 100 MPa - 4 Wires - Analog Output - Sealed Gauge Pressure Sensor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +