PS03-A10MP-V4W
Same Sky®’s
19 mm - 10 V Excitation - 1 MPa - 4 Wires - Analog Output - Absolute Pressure Sensor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +