CFM-6020B-150-368-20
Same Sky®’s
12 V - 210 mA - 60 x 60 x 20 mm - Dc Fan - Tachometer Signal
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +