UJ20-C-H-G-SMT-TR
Same Sky®’s
Type C - USB 2.0 - 480 Mbps - 20 Vdc - 5 A - Horizontal - Through Hole Mounting Style - Through Hole Surface Mount. Gold Flash ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Type C - USB 2.0 - 480 Mbps - 20 Vdc - 5 A - Horizontal - Through Hole Mounting Style - Through Hole Surface Mount. Gold Flash - 16 Pins - USB Receptacle