TB008A-508-17BE
Same Sky®’s
45° Terminal Block - 17 Poles - 5.08mm Pitch - 24 to 12 AWG - Screw Clamp - Blue
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +