TB007-508-19BE
Same Sky®’s
Terminal Block - 19 Poles - 5.08mm Pitch - 24 to 12 AWG - Screw Clamp - Blue
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +