TB003-500-P13BE
Same Sky®’s
Terminal Block - 13 Poles - 5mm Pitch - 28 to 14 AWG - Phillips Screw Clamp - Blue
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +