TB001-500-14BE
Same Sky®’s
Terminal Block - 14 Poles - 5mm Pitch - 22 to 12 AWG - Screw Clamp - Blue
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +