SR5-24V-200-1C
Same Sky®’s
15.6 x 10.6 x 11.8 mm - 24 V - 1 A - SPDT (1 Form C) - Through Hole - Signal Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +