PS08-G16MP-6P
Same Sky®’s
19 mm - 1.6 MPa - 1.5 mA Excitation - 6 Pin - Analog Output - Gauge Pressure Sensor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +