PS06-G25MP-5W
Same Sky®’s
19 mm - 1.5 mA Excitation - 2.5 MPa - 5 Wires - Analog Output - Gauge Pressure Sensor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +