PR24-12V-900-1A
Same Sky®’s
27.4 x 31.8 x 20 mm - 12 V - 40 A - SPST (1 Form A) - Power Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +