PR22-12V-400-1A
Same Sky®’s
29 x 12.6 x 15.8 mm - 12 V - 16 A - SPST (1 Form A) - Power Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +