PR13-24V-450-1C
Same Sky®’s
19 x 15.5 x 15.8 mm - 24 V - 10 A - SPDT (1 Form C) - Power Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +