PR12-24V-360-1A
Same Sky®’s
19 x 15.5 x 15.8 mm - 24 V - 10 A - SPST (1 Form A) - Power Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +