CFM-9225C-120-269-22
Same Sky®’s
12 V - 90 mA - 92 x 92 x 25 mm - Dc Fan - Tachometer Signal - PWM Control Signal
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +