CFM-8038B-240-449-22
Same Sky®’s
24 V - 210 mA - 80 x 80 x 38 mm - Dc Fan - Tachometer Signal - PWM Control Signal
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +