CFM-8020BF-225-273-20
Same Sky®’s
24 V - 0.05 A - 80 x 80 x 20 mm - Dc Fan - Tachometer Signal
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +