CFM-4028BG-1200-568-20
Same Sky®’s
12 V - 0.94 A - 40 x 40 x 28 mm - Dc Fan - Tachometer Signal
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +