CFM-3828BF-1120-468-20
Same Sky®’s
12 V - 0.27 A - 38 x 38 x 28 mm - Dc Fan - Tachometer Signal
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +