- DC-6-500-3.5P
DC-6-500-3.5P
S R Components
AC-DC 6V 500mA 3.5mm male ce
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
1
Can Ship immediately
Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 5