8AX430MEFC6.3X11
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 430uF - 20% - 8VDC - 6.3mm dia x 11mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +