8AX200MEFC5X11
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 200uF - 20% - 8VDC - 5mm dia x 11mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +