80TXW120MEFC8X30
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 120uF - 20% - 80VDC - 8mm dia x 30mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +