80LSQ3900MNB36X50
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Screw - 3900uF - 20% - 80VDC - 36mm dia x 50mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +