80LSQ12000MNB36X118
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Screw - 12000uF - 20% - 80VDC - 36mm dia x 118mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +