80KXF560MEFCSN20X20
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 560uF - 20% - 80VDC - 20mm dia x 20mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +