63VXG2700MEFCSN22X45
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 2700uF - 20% - 63VDC - 22mm dia x 45mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +