63USC4700MEFCSN22X50
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 4700uF - 20% - 63VDC - 22mm dia x 50mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +