63USC3300MEFCSN22X40
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 3300uF - 20% - 63VDC - 22mm dia x 40mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +