63SGV220M16X16.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 220uF - 20% - 63VDC - 16mm dia x 16.5mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +