63RX301500M18X40
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 1500uF - 20% - 63VDC - 18mm dia x 40mm - -40 to 130°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +