6.3PX4700MEFC12.5X20
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 4700uF - 20% - 6.3VDC - 12.5mm dia x 20mm - -55 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +