63PFV22M6.3X8
Rubycon America
Aluminum Polymer - SMD - 22uF - 20% - 63VDC - 6.3mm dia x 8mm - -55 to 125°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +