6.3AX680MEFC8X9
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 680uF - 20% - 6.3VDC - 8mm dia x 9mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +