50USC4700MEFCSN22X35
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 4700uF - 20% - 50VDC - 22mm dia x 35mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +