4MS7470MEFC8X7
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 470uF - 20% - 4VDC - 8mm dia x 7mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +