475VXG120MEFCSN30X25
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 120uF - 20% - 475VDC - 30mm dia x 25mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +