475MXH180MEFCSN22X50
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 180uF - 20% - 475VDC - 22mm dia x 50mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +