450VXG100MEFCSN22X30
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 100uF - 20% - 450VDC - 22mm dia x 30mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +