450USC220MEFCSN25X40
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 220uF - 20% - 450VDC - 25mm dia x 40mm - -25 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +