450MXG270MEFCSN25X45
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 270uF - 20% - 450VDC - 25mm dia x 45mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +