450MXC470MEFCSN35X50
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 470uF - 20% - 450VDC - 35mm dia x 50mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +