450BXC4R7MEFC10X16
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 4.7uF - 20% - 450VDC - 10mm dia x 16mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +