400VXH180MEFCSN22X35
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 180uF - 20% - 400VDC - 22mm dia x 35mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +