400USC150MEFCSN25X30
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 150uF - 20% - 400VDC - 25mm dia x 30mm - -25 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +